OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Azalia

2 października 2022

Azalia to bardzo spokojna i łagodna koteczka. Bezproblemowa w stosunku do innych kotów. W schronisku spędziła już wiele miesięcy przez co kontakt z człowiekiem znacząco się dla niej oddalił… Azalia potrzebuje spokojnego domu w którym otworzy się na nowo i zacznie życie z człowiekiem. W schronisku stała się bardzo smutna i woli obserwować nas z daleka. Marzy nam się aby ktoś ją pokochał i podarował szanse na lepsze życie poza kratami!

Telefon w sprawie adopcji: 692 877 699 kontakt w godz. 8-16, gdybyśmy nie odebrali prosimy o wiadomość SMS „adopcja Azalia”

Warunkiem adopcji w przypadku mieszkania w bloku są osiatkowane okna.

płeć: samica
wiek: ur.ok. 2017 r.

odrobaczenie: tak
kastracja/sterylizacja: tak
szczepienia: tak
chipowanie: tak

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się  http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/