OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Aza

11 kwietnia 2019

Kiedy trafiają do nas psy rasowe, bądź w typie rasy, to od razu jest na nie kilkadziesiąt chętnych. Niestety problem się zaczyna, kiedy piesek jest starszy, bądź przekle chory. Niestety tak jest z Azą… Mimo wspaniałej urody i charakteru, nikt nawet o nią nie pyta. Być może ze względu na wiek. Aza ma 10 lat. Jednak duchem to młodziutki, pełen energi i miłości psiak. Na pewno jeszcze będzie maszerować obok człowieka przez wiele długich lat. Drugim problemem Azy jest niedoczynność tarczycy. Choroba wymaga podawania codziennie leków, jednak tak jak w przypadku ludzi, prawdiwłowo leczona nie powoduje bardziej poważnych dolegliwości.

Człowiek jest dla Azy całym światem. Jest bardzo grzeczna i łagodna. Mamy nadzieję, że pomimo choroby i wieku, ktoś jednak pokocha Azę i podaruje jej ciepły kąt.

płeć: samica
wiek: ur. ok 2009
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: wkrótce
chipowanie: tak
waga: około 30 kg

Kontakt: 692-877-699, 880-289-576, 696-321-132

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms ” Adopcja Aza” i oddzwonimy w wolnej chwili.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ