OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Arwena

4 lutego 2023

Arwena to jedna z koteczek znaleziona na terenie oczyszczalni ścieków w Oświęcimiu. Cała czwórka trafiła po naszą opiekę kilka tygodni temu. Arwena to niesamowicie przyjacielska i kochana koteczka, kochająca cały świat i z wdzięcznością przyjmująca każdy dotyk i każde ciepłe słowo. Zachęcamy do adopcji tej kruszynki.

Koteczka urodziła się w czerwcu 2022r. Jest odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana i wykastrowana.

Telefon w sprawie adopcji: 692 877 699 kontakt w godz. 8-16, gdybyśmy nie odebrali prosimy o wiadomość SMS „adopcja Arwena”

Warunkiem adopcji w przypadku mieszkania w bloku są osiatkowane okna.

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się tutaj: http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/