OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Apik

29 października 2018

Apik ma coś w swoim spojrzeniu, co sprawia że się go lubi. Trafił do schroniska z 3 rodzeństwa i przez długi czas nikt się nimi nie zainteresował. Teraz, został już tylko on i jego brat Adaś.
Kotek długo przekonywał się do ludzi, syczał i uciekał. Bał się, ale po kilku tygodniach oswajania, Apik da się dotknąć, głaskać, ba! Nawet głośno mruczy i nie chce zejść z kolan. Potrzebuje tylko swojej pani lub pana, swojej rodziny do pełni szczęścia.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: kocurek
wiek: 4 miesiace
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
sterylizacja / kastracja: tak

Tel. w sprawie adopcji: 579-634-187

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Apik” i oddzwonimy ,gdy tylko będziemy mieć taką możliwość. Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.