OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Antoś

17 września 2018

Bardzo smutny, nieszczęśliwy i wystraszony kocurek. Z całego rodzeństwa, to właśnie on najbardziej nie rozumie, dlaczego ktoś go zamknął w schroniskowej klatce 🙁 Zawsze siedzi na swoim ulubionym hamaczku i ogląda świat… właściwie nie świat, tylko cztery ściany, bo tyle go otacza… prosimy o dom dla Antosia.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: kocurek
wiek: ur. 07.2018r.
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: nie
sterylizacja / kastracja: nie

Tel. w sprawie adopcji: 579-634-187

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Antoś” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość. Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.