OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Andzia

13 lutego 2018

Adoptowana przez sympatyczną panią z Tychów. Dziękujemy!

Andzia to wspaniała koteczka która nie potrafi żyć bez człowieka. Jest niesamowicie oddaną i potulną kicią. Wzięta na ręce zaraz zaczyna lizać człowieka po twarzy, mruczy i tuli się. Andzia nie potrafi wysiedzieć sama w klatce, bardzo płacze wręcz błaga żeby ją wypuścić, wziąć na rączki, tulić i głaskać. To kicia, która ma w sobie ogromne pokłady miłości, ufa każdemu i kocha każdego. Taka cudowna kicia po prostu nie może zostać w schronisku, bardzo cierpi kiedy zostaje sama w klatce. Pilnie szukamy dla niej domku.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

Płeć: kotka
wiek:ur ok 05.2017
odrobaczenie:tak
sterylizacja: tak
szczepienia: tak

Tel.kontaktowe w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Adzia” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.