OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Amisia

13 września 2017

Adoptowana przez cudowną rodzinę z Mysłowic.

Amisia, Arielek, Amelka, Azyl i Amrani to piątka rozkosznych urwisków, zawsze skorych do zabawy. Maluszki trafiły do nas wraz ze swoją dzielną mamusią, do tej pory żyły na terenie zakładu, dokarmiane przez dobrych ludzi. Są całkowicie oswojone. Ich ciekawska natura sprawia, że zawsze wyglądają na zdziwione 🙂 Interesują się każdą nową zabawką, każdym nowym dźwiękiem, zapachem. Dla nich jest to czas poznawania świata. Nie pozwólmy, aby poznawały go zza schroniskowych krat.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansęobserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Płeć; kotka

Wiek; ur. 07. 2017r.

Rasa;europejska

Odrobaczenie/odpchlenie;tak

Szczepienie; nie

Sterylizacja/kastracja; nie

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Amisia i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.