OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Lidluś

11 września 2022

Trafił do nas bardzo wyniszczony przez życie. Został wyrzucony jak rzecz na ulicę. Błąkał się przez 2 miesiące, zanim udało nam się go złapać. Był niedożywiony i zarobaczony. Mamy wrażenie, że w schronisko w końcu mógł sobie odpocząć po wielu tygodniach tułaczki, głodu i braku schronienia. Jest bardzo łagodny. Szukamy kochającego domu! Lidluś przebywa w naszym domu tymczasowym, dał się nam poznać jako bardzo towarzyski, oswojony i przyjacielski kocurek który uwielbia spędzać czas z człowiekiem.

Telefon w sprawie adopcji: 692 877 699 kontakt w godz. 8-16, gdybyśmy nie odebrali prosimy o wiadomość SMS „adopcja Lidluś”

Warunkiem adopcji w przypadku mieszkania w bloku są osiatkowane okna.

płeć: samiec
wiek: ur.ok. 2014 r.
odrobaczenie: tak
kastracja/sterylizacja: tak
szczepienia: tak
chipowanie: tak

Wirtualnym opiekunem Lidlusia jest Pani Ania, dziękujemy!

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się  http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/