OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Pestka

2 lipca 2019

Pesta to 5-miesięczna bardzo spokojna i łagodna koteczka. Człowieka się  boi, ale nigdy nie reaguje agresją. Wzięta na ręce zaczyna się uspokajać i grzecznie leży. Niestety nikt nie chce kotów, które same nie proszą się o głaski, dlatego wiemy,  że szanse na dom ma minimalne, mimo swojej wspaniałej urody… Czy ktoś popatrzy sercem i zechce przygarnąć kicię pod swój dach ?

płeć: kotka
wiek: ur. ok. 03.2019 r.

umaszczenie: tricolor
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
sterylizacja / kastracja: tak

Tel w sprawie adopcji: 692877699 lub 518658154

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Pestki” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

WIRTUALNA ADOPCJA

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku – wychodzić z nim na spacery, bawić się, a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Wystarczy wysłać do nas maila z informacją, że pragniesz zostać wirtualnym opiekunem wybranego zwierzaka podając jego imię , wyrazić zgodę na umieszczenie Twoich danych pod zdjęciem zwierzaka, a także jeśli zechcesz możesz przesłać swoje zdjęcie, które zamieścimy przy Twoim wirtualnym kotku lub piesku. Jeśli chcesz pozostać anonimowy to również prosimy o umieszczenie w mailu takiej informacji. Następnie należy przesłać na konto OTOZ Animals w/w kwotę . W tytule przelewu wpisać „wirtualna adopcja  (+ imię kota lub psa)”. 

PKO BP SA O/ Oświęcim 73 1020 2384 0000 9502 0091 8698