OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Jamal

12 stycznia 2018

Adoptowany przez cudowną rodzinę z Zabrza 🙂

Człowiek w zaledwie pół roku zniszczył całe jego życie… właściwie to nie zaledwie, tylko aż pół roku… tyle czasu Jamal spędził przywiązany w mieszkaniu do kaloryfera. Odizolowany od ludzi i zwierząt… właściwie od całego świata. Nie poznał ani spacerów ani dobroci człowieka… Jego właściciel sprawił, że Jamal do tej pory boi się obcych ludzi, samochodów i wszelakich nowych doświadczeń… Ale mimo to, ten pies potrafi bardzo mocno pokochać. I to pokochać całym swoim skrzywdzonym serduszkiem. Już nikt nie szuka mu domu, bo to przecież nierealne, żeby ktoś pokochał „takiego” psa… takiego z którym trzeba troszke popracować, takiego, który potrzebuje troszkę więcej czasu, by zaufać. Ale też takiego, który jak już pokocha to na zawsze. Piesku, to dla Ciebie ostatni raz próbujemy znaleźć Ci dom… taki na zawsze i pomimo wszystko… Wiemy, że jest człowiek, który po pierwszym spacerze z Jamalem się nie zniechęci, tylko jeśli będzie trzeba przyjedzie kolejny raz. I tak za trzecim razem zobaczy, że Jamal to zupełnie inny pies… bo przecież już się nie boi. Szukamy człowieka doświadczonego i z sercem. Bo Jamal widzi, gdy ktoś go kocha… przychodzi wtedy do takiej osoby i siada jej na kolanach, tuli się i po prostu na chwilę czuje się bezpieczny. Jamal uwielbia inne psy… wręcz podąża za nimi. Może jest ktoś, kto szuka towarzysza dla swojego pieska? To byłby dla Jamala idealny dom!

Zobaczcie na te zdjęcie. Jamal jest przepełniony miłością do naszych wolontariuszy. Czy taki młody wspaniały pies przez swojego byłego właściciela musi być skazany na dożywocie??? I to za niewinność:( Za to że kochał i był wierny 

Z całego serca ten jedyny raz prosimy o szansę dla Jamala.

Kontakt w sprawie adopcji: 692-111-000 lub 880-289-576

„Niczyje życie nie powinno być wypełnione strachem. Rodzimy się, by odczuwać zachwyt, radość, nadzieję, miłość, by zdumiewać się tajemnicą istnienia, podziwiać piękno świata, szukać prawdy i sensu, zdobywać mądrość i poprzez właściwe traktowanie innych roztaczać jasność w naszym otoczeniu”

płeć:samiec
wiek:ur.ok.10.2015r.
odrobaczenie:tak
szczepienia:tak
kastracja:tak

chipowanie:tak

waga:około 20kg