OTOZ Animals Oświęcim logo
Za tęczowym mostem

Robuś

9 lutego 2014

Niestety, życie schroniskowe okazało się dla Robusia zbyt trudne. Brak własnego miejsca na ziemi, brak kochającego opiekuna, brak wolności. Robuś zachorował na FIP, wirus, który aktywuje się pod wpływem stresu. Kotek długo czekał na domek, niestety nie doczekał się ;(

wirtualna adopcja : Pani Anetka Kawiorska

Robuś i swoje rodzeństwo trafiły do nas jako młode kocięta. Schroniskowym przyjaciołom trochę więcej się poszczęściło i znalazły swoje domy. Były równie mocno płochliwe jak one, a niedługo po adopcji otrzymaliśmy informację od właścicieli, że w niczym nie przypominają już tych płochliwych kotków z klatki. Ilość naszej pracy nie zawsze pozwala nam na regularne oswajanie i Fara, Robuś, Willow i Felicja wciąż czekają na dom 🙁 . Schroniskowe realia przytłoczyły je mocno 🙁 . Naszym marzeniem jest dzień, w którym znajdzie się potencjalny opiekun, który zapewni im dostęp do wody, jedzenia; ciepłe, suche miejsce, dach nad głową i choć skrawek przestrzeni, w którym koty będą mogły czuć się wolne. Naprawdę liczymy na to, że znajdzie się ktoś, kto zmieni ich szarą rzeczywistość w blask słońca i wolność..
Czy to naprawdę aż tak wiele?
Daj szansę, pokochaj.. 🙁

płeć: kot
Wiek: ur.ok.08. 2012r.
rasa: europejska
miasto: Oświęcim
sterylizacja: tak
szczepienia: tak
odrobaczanie: tak

Tel.kontakt. w sprawie adopcji: 784-366-841

 

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja kotka Robusia” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.