OTOZ Animals Oświęcim logo
Za tęczowym mostem

Laluś

18 maja 2017

Laluś opuścił nas, przegrał walkę ze śmiertelnym wirusem, który nagle zaatakował jego drobne ciałko. Laluś dał się nam poznać jako cudowny kotek, zabiegający za wszelką cenę o uwagę człowieka. Gotów był pokochać całym serduszkiem każdego, kto zechciałby podarować mu domek. Niestety, nie doczekał się 🙁
Żegnaj kochany. Biegaj szczęśliwy za Tęczowym Mostem.

Filigranowej budowy 2-letni kocurek o pięknym spojrzeniu. Laluś kocha ludzi, człowiek jest dla niego najważniejszy na świecie! Każde odwiedziny w boksie wprawiają Lalusia w ożywiony nastrój. Kotek zaczepia łapkami, próbuje za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę. Laluś jest bardzo żywiołowym kotkiem, wszędzie go pełno 🙂 Koteczek czeka z nadzieją na swój nowy dom, gdzie będzie miał sporo przestrzeni na kocie szaleństwa. Laluś gotów jest oddać człowiekowi całe swoje serduszko, jeśli tylko ktoś zechce je przyjąć.

Płeć; kocur

Wiek;ur ok. 2015

Rasa; europejska

Odrobaczenie/odpchlenie; tak

Szczepienie; tak

Sterylizacja/kastracja; tak

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Laluś” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.

SAM_1340 SAM_1355 SAM_1362 SAM_1336