OTOZ Animals Oświęcim logo
Za tęczowym mostem

Breg

10 czerwca 2019

7-letni, bardzo energiczny i wesoły psiak w typie teriera niemieckiego. Całe życie służył człowiekowi , jako narzędzie w okrutnym hobby , jakim jest polowanie. Nie zasłużył nawet na to , by mieć ciepłe miejsce w domu… Każdego dnia był przypinany krótkim łańcuchem do rozpadającej się budy. Jak na teriera przystało,  Breg ma w sobie nieskończone pokłady emergi. Jest również bardzo uparty 🙂 Szukamy  doświadczonego opiekuna , który będzie w stanie zapewnić Bregowi odpowiednią ilości ruchu oraz pracy z człowiekiem. Psiak nie zostanie wydany w celu polowań , na łańcuch , czy do kojca. Po 7 latach niewoli chcemy , by był prawowitym członkiem rodziny… przyjacielem na dobre i złe.

płeć: samiec
wiek: ur. ok 2012
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: tak
chipowanie: tak
waga: około 10 kg

Kontakt: 692-877-699, 880-289-576, 696-321-132

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms ” Adopcja Brega” i oddzwonimy w wolnej chwili.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ