OTOZ Animals Oświęcim logo
Za tęczowym mostem

Ares

1 sierpnia 2014

Aresa pożegnaliśmy 11.06.2017r., odszedł za tęczowy most. Kochany, wygłaskany , siły niestety odmówiły już posłuszeństwa, jak wspomniał nasz wet, dawno już miał w psim niebie zaklepane miejsce…Żegnaj nasz przyjacielu, kochaliśmy Cię !!!Może nie znalazłeś w potocznym sensie ” domu „,jak inne psiaki, choć zasłużyłeś, ale my byliśmy Ci domem i nasze mury schroniska, wbrew pozorom nie czułeś się nieszczęśliwy , to wiemy i wierzymy w to …
p style=”-align: center;”>„Ty, który mnie bronisz, w walce swej nie ustawaj
A Twój zmęczony wzrok wtul we mnie.. proszę
I nigdy nie myśl: odejdę, nie potrafię, już nie mam sił!
Bo kiedy zajdzie słońce o kim znów będę śnił..?”

Ares jest dla nas symbolem życia i walki o lepszy świat..
Samotny, skrzywdzony, bardzo bardzo wychudzony, zaniedbany- w takim stanie trafił do nas ten biedny piesek. Poraniony nos, wystające żebra, zaniedbana i wybrakowana z wycieńczenia i niedożywienia sierść. Ares właściwie z trudem utrzymywał się na łapkach. I te jego poczciwe oczy. Pod naszą opieką doszedł do siebie, wypiękniał, boczki się zaokrągliły, ma więcej energii. Psiak chętnie chodzi na spacery, nie leży już skulony w kącie, ale za każdym razem gdy ktoś obok niego przechodzi wciska nosek w kraty i czeka na człowieka, na spacer , na głaski . To bardzo mądry pies, który ma już około 10 wiosenek za sobą, wzrok i słuch już nie ten, ale serce coraz radośniejsze. Niestety nie toleruje innych zwierząt 🙁 Prosimy o dobry dom dla niego. Przecież on wcale nie potrzebuje wiele. Uwielbia być głaskany po łebku, uwielbia też gdy czule się do niego mówi i po prostu się przy nim jest… Kocha pluszowe miśki..
Bardzo go pokochaliśmy, czy jest w stanie ktoś pomóc temu psiakowi i go adoptować ?

Wirtualnym opiekunem Aresa jest Wojciech K. ABC Pharma

płeć: samiec

wiek: ur.około 2004r

kastracja: tak

szczepienia : tak

odrobaczenie: tak

chipowanie:tak

waga: 32 kg

Potencjalny opiekun, adoptujący psa może skorzystać z bezpłatnego spotkania z dogoterapeutą i instruktorem szkolenia psów- Dariuszem Czyżyckim, który chętnie udzieli porad odnośnie adaptacji, szkolenia i zachowań psa.

Tel.kontaktowe w sprawie adopcji:

  • 500 – 404 – 996 ; 691-485-682

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Ares ”  i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Informacje adopcyjne:

http://otozanimalsoswiecim.pl/informacje-adopcyjne/