OTOZ Animals Oświęcim logo
Psy do adopcji

Tristan

9 kwietnia 2023

Tristan to duży, postawny psiak szukający domu! Trafił do nas pod opiekę z powodu powrotu adopcji, po zdarzeniu trafił na dłuższy czas do hotelu dla zwierząt jednak ostatnio musiał się z niego wyprowadzić. Tristan ciężko radzi sobie w schronisku, stresuje go sytuacja w której się znalazł. To psiak który potrzebuje świadomego opiekuna który miał doświadczenie z psami, stanowczy i cierpliwy właściciel poradzi z nim sobie bez problemu. Tristan szuka domu bez małych dzieci, nie znamy jego stosunku do innych zwierząt.

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się  http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/

Telefon w sprawie adopcji: 692 877 699 kontakt w godz. 8-16, gdybyśmy nie odebrali prosimy o SMS „adopcja Tristan ”

płeć: samiec
wiek: około 5 lat
odrobaczenie: tak
kastracja: tak
szczepienia: tak
chipowanie: tak
waga: około 40kg