OTOZ Animals Oświęcim logo
Psy do adopcji

Rysiu

21 czerwca 2020

Przykre, że ten najwierniejszy i najkochańszy ze wszystkich wciąż nie znalazł kochającego domku… Jest w pierwszym boksie, ale nikt nie zwraca na niego uwagi  Jak to jest, że taki wspaniały, bezproblemowy pies wciąż śpi w zimnym, betonowym boksie? Tak bardzo kocha człowieka. Oddaje mu całe swoje serce. Jego miłości prawie się w nim nie mieści, bo jest jej tak dużo. Czy 10 lat to naprawdę zbyt dużo ? On nie potrzebuje wiele. Może mieć stary koc, byleby człowiek byłby blisko. Jedzonko też nie musi być z najwyższej półki, byleby miał swój bezpieczny kąt w ciepłym domu. W naszym schronisku większość boksów zapełniona jest starszymi pieskami, które każdego dnia cierpią coraz bardziej. Pokochaj Rysia… A jeśli nie możesz, to chociaż udostępnij.

płeć: samiec
wiek: 10 lat
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: tak
chipowanie: tak
waga: około 12 kg

Kontakt: 692-877-699

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms ” Adopcja Rysiu ” i oddzwonimy w wolnej chwili.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ