OTOZ Animals Oświęcim logo
Psy do adopcji

Roki

5 maja 2023

Roki to przyjazny, sympatyczny i cudowny pies! Trafił do nas z powodu ciężkiej sytuacji swojego właściciela, nie udało się rozwiązać sytuacji aby Roki wrócił do swojego domu… Ten uroczy psi kawaler szuka własnego mieszkania, dostosuje się idealnie ponieważ dogaduje się z innymi psami, kotami, zachowuje czystość, bardzo ładnie chodzi na smyczy oraz nie ma w nim cienia agresji. Bardzo chcielibyśmy znaleźć mu dom na jaki zasługuje! Ten pomniejszony w rozmiarach owczarek przykuwa uwagę wszystkich, Chłopakowi brakuje również jednego kręgu w kręgosłupie przez co jego szyja jest krótsza. Mamy nadzieje że ten niewielki defekt nie skreśli jego szans na znalezienie własnej rodziny!

W sprawie adopcji można kontaktować się pod numer: 692 877 699 w godz. 8-16

Telefon w sprawie adopcji: 692 877 699 kontakt w godz. 8-16, gdybyśmy nie odebrali prosimy o SMS „adopcja Roki”

płeć: samica
wiek: około 5 lat
odrobaczenie: tak
kastracja: tak
szczepienia: tak
chipowanie: tak
waga: około 12 kg

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się  http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/