OTOZ Animals Oświęcim logo
Psy do adopcji

Kiluś

5 września 2013

Killer- Taki pies zasługuje na opis, treść jego powinna być napisana od serca i… taki właśnie będzie. Killer- dla swoich Kiluś, a w zasadzie nasz Kiluś… Przechodząc do sedna to pies najdłużęj przebywający w schronisku, a dokładnie? 8 lat. W zasadzie pogodził się ze swoim losem. Ma nas, a my? My mamy jego. Chodź każdego wieczoru, zasypiając przy powiewie wiatru marzy nadal o domu! Marzy żeby zasnąć tuż obok swojego człowieka, tuż obok kominka… Nam za to marzy się dla niego cudowny dom z ogródkiem, taki gdzie w końcu zaśnie spokojnie… Lata lecą, a Killer? Killer z dnia na dzień staje się starszy, mniej ruchliwy, bardziej obolały… Jak będzie? Pokochasz tego małego diabełka?

płeć: pies
wiek: ur.ok.2010r.
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: tak
chipowanie: tak
waga: około 10 kg

Kontakt:  692-877-699,

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Killusia ”  i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Prosimy o szansę dla Kilusia i adopcję.

Wirtualnymi opiekunami Kilusia jest grupa ,,HAPPYMORDKI” z Szkoły Podstawowej w Grojcu oraz

Natalia Kopczak i Maciej Jeziorczak, dziękujemy ! <3

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz  się na http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/