OTOZ Animals Oświęcim logo
Psy do adopcji

Kiluś

5 września 2013

Otrzymaliśmy zgłoszenie, że od jakiegoś czasu pies koczuje na działce rekreacyjnej. Psiak pozbawiony był jakiejkolwiek opieki, bez dostępu do wody i jedzenia. Początkowo trudno było się do niego zbliżyć, był bardzo nieufny, zdarzyło mu się nawet ugryźć. Powoli, z dnia na dzień przekonywał się do człowieka. Teraz Kiluś grzecznie wychodzi na spacer, cieszy się na widok ludzi, ale wciąż wybiera sobie opiekuna, ponieważ nie każdemu jest w stanie od razu zaufać. Do domu z małymi dziećmi raczej się nie nadaje. Widać, że od samego początku nie doznał chyba nic dobrego ze strony człowieka, ale ma przed sobą jeszcze długie życie i marzy mu się dom, w którym zapomni o wszystkich krzywdach, nabierze zaufania i odpocznie po latach smutków. Najbardziej brakuje mu chyba poczucia bezpieczeństwa, spokoju; chciałby odetchnąć w końcu z ulgą i poczuć, że to właśnie to miejsce, w którym spędzi resztę życia u boku kochających opiekunów.

płeć: pies
wiek:ur.ok.2010r.
rasa: mix
szczepienie: tak
odrobaczenie: tak
kastracja:tak
waga: około 10 kg
chipowanie:tak

Potencjalny opiekun, adoptujący psa może skorzystać z bezpłatnego spotkania z dogoterapeutą i instruktorem szkolenia psów- Dariuszem Czyżyckim, który chętnie udzieli porad odnośnie adaptacji, szkolenia i zachowań psa.

Tel.kontaktowy w sprawie adopcji:

  • 500 – 404 – 996 ;  691-485-682; 880-289-576  W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Killusia ”  i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Informacje adopcyjne:

Informacje Adopcyjne

Prosimy o szansę dla Kilusia i adopcję.