OTOZ Animals Oświęcim logo
Psy do adopcji

Rambo i Atos

9 lutego 2020

Rambo i Atos to prawdziwy dowód psiej wierności, prawdziwy dowód że psy też się potrzebują. Bo kiedy po 13 latach spędzonych razem trafiają do schroniska to pośród wszystkich pozbawionych nadziei psów zobaczysz ich… Trzęsących się troszkę z zimna, trochę zagubionych, ale na ich pyszczkach nie zobaczysz smutku. Każdy w schronisku patrzy na nich z radością, z uśmiechem, bo kiedy w miejscu przepełnionym smutku widać radość to możecie uwierzyć że to najpiękniejszy widok na świecie! Rambo i Atos to bracia, są ze sobą od urodzenia i nieludzkie byłoby ich rozdzielać, czy stanie się cud i dwa kochane staruszki znajdą jeszcze dom?

płeć: samce

wiek: 13 lat

odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: tak
chipowanie: tak
waga: około 13 kg

Kontakt: 692-877-699, 880-289-576, 696-321-132

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms ” Adopcja Rambo i Atos” i oddzwonimy w wolnej chwili.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie może

sz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ