OTOZ Animals Oświęcim logo
Psy do adopcji

Nero

8 grudnia 2014

Neruś to kochany, żywiołowy psiak, który czasem lubi pokazać swój silny i uparty charakterek. Zazwyczaj jest radosny i wyczekuje głasków, jednak zdarzają się momenty, że zachowuje się jakby „coś go ugryzło” i sam pokazuje ząbki, ale ostrzegając po prostu. Ogólnie nie jest agresywny. Jego niepewne zachowania wynikają ze strachu. Jest po prostu pieskiem, który wiele w swym życiu przeszedł, to widać np. podczas zapinania smyczy przed spacerem, wtedy zachowuje się jakby obawiał się ruchu człowieka. Nero potrzebuje stabilizacji i bezpieczeństwa. Jeśli ktoś zapewni mu dobry dom i będzie już pewny, że nikt nie zrobi mu krzywdy z całą pewnością odda całe swoje serce opiekunowi. To mały gabarytowo piesek w typie terrierka, któremu do szczęścia naprawdę wiele nie potrzeba. Ładnie chodzi na smyczy, dobrze dogaduje się z suczkami, w stosunku do psów bywa różnie.
płeć: samiec

wiek: ur.około 2009r.
kastracja: tak

szczepienia : tak
odrobaczenie: tak
waga: około 11 kg
chipowanie:tak

Potencjalny opiekun, adoptujący psa może skorzystać z bezpłatnego spotkania z dogoterapeutą i instruktorem szkolenia psów- Dariuszem Czyżyckim, który chętnie udzieli porad odnośnie adaptacji, szkolenia i zachowań psa.

Tel.kontaktowy w sprawie adopcji:

500 – 404 – 996;  691-485-682 ; 880-289-576

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Nero” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.