OTOZ Animals Oświęcim logo
Psy do adopcji

Julek

11 stycznia 2019

Julek to bardzo kochany i spokojny staruszek, który trafił do nas po zgłoszeniu przez straż miejską. Mieliśmy nadzieję, że po pieska zgłosi się właściciel, ale niestety tak się nie stało 🙁 Dlatego Julek szuka nowego, kochającego domu. To bezproblemowy, bardzo przyjacielski psiak. Większość dnia śpi, ale zawsze chętnie wychodzi na spacery. Nie wykazuje cienia agresji w stosunku do ludzi, natomiast są pieski za którymi nie przepada. Ten psiak nie potrzebuje zbyt wiele – ciepły kąt, pełna miseczka i dużo miłości.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: samiec
wiek: ur. ok 2009
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: tak
chipowanie: tak
waga: około 12 kg

Kontakt: 692-877-699, 880-289-576,  696-321-132

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms ” Adopcja Julek” i oddzwonimy w wolnej chwili.