OTOZ Animals Oświęcim logo
Psy do adopcji

Jadzia

6 października 2019

Jadzia już jako szczeniak zdana była tylko na siebie, ludzie wyrzucili ją na jednej z ulic i zostawili wśród pól. Żaden z pobliskich mieszkańców nie zainteresował się kolejnym z biegających psów, bo przecież w okolicach biega takich kilkanaście. Dotychczas żyła sama sobie, z dala od ludzi błąkała się po wsi i rodziła szczeniaki… W ludziach widziała tylko strach, zresztą nigdy nie miała z nimi kontaktu, swoje dzieci dwa razy w roku chowała w norach które sama kopała, chroniła je ale one i tak umierały jeden, po drugim… Tak właśnie żyła. W błocie, biegając po polach, pokazując się tylko w nocy… Czy jej kochani właściciele są z siebie dumni? Pozbawili tego psa wszelkich możliwości na znalezienie normalnego domu, Jadzia wychodzi na spacery tylko jak sami wyciągniemy ją z budy, dotyk człowieka po prostu ją paraliżuje. Czy jej życie zakończyć się ma w czterech ścianach boksu? Jadzia szuka odpowiedzialnego domu który będzie w stanie ją oswoić z normalnym funkcjonowaniem z ludźmi.

płeć: samica
wiek: ur. ok. 2015r.
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: tak
chipowanie: tak
waga: około 10 kg

Kontakt: 692-877-699

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms ” Adopcja Jadzia” i oddzwonimy w wolnej chwili.

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ