OTOZ Animals Oświęcim logo
Psy do adopcji

Fazi

6 czerwca 2019

 

To jest Fazi. Duży i silny kawaler o pięknych, bursztynowych oczach, w których kryje się młodzieńczy błysk i ochota na psoty. Koniczynka znaleziona w czasie spaceru miała być na szczęście, ale Fazi ja zeżarł, bo przecież to on jest całym szczęściem.  A może to wegetarianin, nie wiemy… Fazi jest określany przez naszych wolontariuszy, jako super pies! Grzeczny, nauczony prawie wszystkich komend, kochający spacery, pracę z człowiekiem, kąpiele , no naprawdę fantastyczny pies!
Jest młodziutki i wykastrowany. Mamy nadzieję, że zjedzona konic

zynka przyniesie mu szczęście i szybko znajdzie kochający domek!

 

płeć: samiec
wiek: ur. ok. 2017
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: tak
chipowanie: tak
waga: około 20 kg

Kontakt: 692-877-699, 880-289-576, 696-321-132

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms ” Adopcja Fazi” i oddzwonimy w wolnej chwili.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ