OTOZ Animals Oświęcim logo
Psy do adopcji

Fafik

5 października 2018

Historia Fafika jest długa i skomplikowana… ? Pewnego dnia dostaliśmy zgłoszenie, że pewna Pani zamknęła swojego psa w piwnicy, bez dostępu do światła dziennego i wody. Na miejscu sytuacja potwierdziła się… Okazało się, że psiak ugryzł właścicielkę, a lekarz zalecił obserwacje. Właścicielka stwierdziła, że boi się swojego własnego psa… że rzuca się do nóg, gdy tylko stanie koło człowieka… Oczywiście te słowa się nie potwierdziły. Gdy otworzyliśmy drzwi od piwnicy, naszym oczom ukazał się malutki, grubiutki psiaczek, który pozwolił sobie założyć obróżkę i wsiadł razem z nami do samochodu.

Pytanie jest jedno… Co spowodowało taką zmianę w charakterze u psa dopiero po 6 latach? Czy właściciel popełnił jakiś błąd?

To jest właśnie Fafik, 6 letni malutki piesek, który w sytuacjach stresowych reaguje agresywnie. ? Ale to tylko dla tego, że coś spowodowało dla jego psychiki uraz z czym nie może sobie poradzić. Fafiś jeśli komuś zaufa potrafi kochać całym swoim serduszkiem. Przytula się, głaska, czochra i bawi. ❤️ Tylko w sytuacjach, gdzie czuje się zagrożony reaguje nerwowo. Z tego powodu szuka domku bez dzieci. Raczej potrzebuje spokojnego domu gdzie potencjalni właściciele będą wyrozumiali i pozwolą mu oswoić się z nową sytuacją.
Bardzo prosimy o domek dla Fafika. Zdajemy sobie sprawę, że to nie jest najłatwiejszy piesek ale czy on nie zasługuje na kochający dom?
Miłość jaką obdarzył inspektorów, którzy go wyciągnęli z tej zamkniętej piwnicy sama mówi za siebie jakim jest cudownym psem. ?❤️

płeć: samiec
wiek: ur. ok. 2012r.
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: tak
chipowanie: tak
waga: około 7 kg

Kontakt: 692-877-699, 880-289-576, 696-321-132

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms ” adopcja Fafika” i oddzwonimy w wolnej chwili.

Fafik także poszukuje opiekuna wirtualnego. 🙂