OTOZ Animals Oświęcim logo
Psy do adopcji

Faber

20 lutego 2018

Trzy myśli bezdomnego psa – DOM, RODZINA, MIŁOŚĆ… Nie, to niemożliwe żeby mieć to wszystko… Niektórzy są skazani na wieczny pobyt w schronisku, na śmierć w tym miejscu… A to tylko dla tego, że nie są już młodzi, nie mają tyle siły co kiedyś… Ktoś wyrzucił je bo pyszczek zaczął siwieć… Jednak mimo że niektóre z nich nie są już najmłodszymi psami, zasługują na dom tak samo jak reszta.

Faber to jeden z tych psów, to właśnie on skazany jest na spędzenie większości życia w schronisku… Bo jest czarny, bo jest za duży, bo nie ufa każdemu, bo po prostu jest… STARY
Faberek czeka na dom już bardzo długo, jaki ma charakter? Jest pełnym miłości psiakiem, który lubi spacerować i się głaskać. Nie przepada ze wyczesywaniem, drapaniem czy ciągnięciem. ? Poza tym Faber utrzymuje czystość, kocha długie spacerki, nie potrzebuje dużo głasków i to trzeba uszanować. Jest bardzo grzecznym ułożony pieskiem. Ze względu na jego charakter szuka domu najlepiej bez malutkich dzieci, które mogłyby go pociągnąć za sierść czego nie lubi i reaguje nerwowo.

Zachęcamy również do wirtualnej adopcji Fabera ❤️

Wirtualnym opiekunem Fabera jest P. Dorota Cieplińska.

płeć: samiec
wiek: ur. ok 01.2009
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: tak
chipowanie: tak
waga: około 25 kg

Kontakt:  692-877-699, 696-321-132, 880-289-576
W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms ” Adopcja Faber” i oddzwonimy w wolnej chwili.