OTOZ Animals Oświęcim logo
Psy do adopcji

Edziu

17 maja 2020

Całe swoje życie mieszkał na łańcuchu… Bez żadnych perspektyw na lepsze jutro. Miał sobie po prostu żyć, bez żadnego dobrostanu i godności. Edziu to bardzo wesoły, 9-letni piesek. Nigdy nie żył z ludźmi, dlatego dopiero uczy się wszystkich zasad. Chętnie wychodzi na spacerki, właściwie to nie chce z nich wracać 😉 Nie przypada za przytulaniem i podnoszeniem, dlatego raczej nie nadaje się do dzieci. Może i nie jest najpiękniejszy, jednak po tym, co przeżył zasługuje na wspaniały domek, który podaruje ciepłe miejsce i ogrom miłości.

płeć: samiec
wiek: ur. ok. 2011 r.
odrobaczenie: tak
kastracja/sterylizacja: tak
szczepienia: tak
chipowanie: tak
waga: około 10 kg

Kontakt: 692-877-699

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms „adopcja Edziu” i na pewno oddzwonimy.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ