OTOZ Animals Oświęcim logo
Psy do adopcji

Deksiu

30 sierpnia 2015

Prosimy o dobry dom dla pieska, a zarazem wyjaśniamy, dlaczego nie wydajemy psów do pilnowania firm i innych obiektów, w których tak naprawdę nikt nie jest prawowitym właścicielem psa, ponoszącym w pełni za niego odpowiedzialność i sprawującym nad nim opiekę przez całe życie. Firma nagle upada, zmienia się właściciel albo następuje po prostu zamiana psów na monitoring, a pies lada dzień ma stać się bezdomny, bo przestaje być potrzebny. Niestety spotykamy się z takimi sytuacjami na co dzień i często ludzie są oburzeni naszą postawą po tym, gdy nie wydajemy w takowe miejsca naszych psów.. Proszę to zrozumieć, nie chcemy, by zwierzęta niejednokrotnie wyrywane ze strasznych warunków i cierpienia, znów powracały za schroniskowe kraty…

Otóż Deksiu to wspaniały przyjaciel człowieka, bardzo kontaktowy i przyjazny. Uwielbia długie spacery i bieganie za piłką po wybiegu, w schroniskowym boksie Deksiu natomiast smutnieje. Został oddany do schroniska, po tym gdy zmienił się właściciel firmy, na której psiak mieszkał. Dogaduje się z suczkami i mniejszymi pieskami, zachowuje czystość w pomieszczeniach. Raczej nie nadaje się do domu z dziećmi. Najlepszym domem dla Deksia byłby dom z ogrodem, w którym psiak mógłby spożyć nadmiar swojej energii.

płeć: samiec
wiek: ur.ok.2011r.
odrobaczenie: tak
kastracja/sterylizacja: tak
szczepienia: tak
chipowanie: tak
waga: około 16 kg

Kontakt: 880-289-576, 696-321-132, 692-877-699

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać prosimy o sms „adopcja Deksiu” i na pewno oddzwonimy w wolnej chwili.

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie może

sz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na

kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ