OTOZ Animals Oświęcim logo
Psy do adopcji

Deksiu

30 sierpnia 2015

Prosimy dobry dom dla pieska a zarazem wyjaśniamy dlaczego nie wydajemy psów do pilnowania firm i innych obiektów, w których tak naprawdę nikt nie jest prawowitym właścicielem psa, ponoszącym w pełni za niego odpowiedzialność i sprawującym nad nim opiekę przez całe życie. Firma nagle upada, zmienia się właściciel albo następuje po prostu zamiana psów na monitoring, a pies lada dzień ma stać się bezdomny, bo przestaje być potrzebny. Niestety spotykamy się z takimi sytuacjami na co dzień i często ludzie są oburzeni naszą postawą po tym, gdy nie wydajemy w takowe miejsca naszych psów.. Proszę to zrozumieć, nie chcemy by zwierzęta, niejednokrotnie wyrywane ze strasznych warunków i cierpienia znów powracały za schroniskowe kraty..

Otóż Deksiu to wspaniały przyjaciel człowieka, bardzo kontaktowy i przyjazny. Uwielbia długie spacery i bieganie za piłką po wybiegu, w schroniskowym boksie Deksiu natomiast smutnieje. Został oddany do schroniska, po tym gdy zmienił się właściciel firmy, na której psiak mieszkał. Dogaduje się z suczkami i mniejszymi pieskami, zachowuje czystość w pomieszczeniach. Raczej nie nadaje się do domu z dziećmi. Najlepszym domem dla Deksia byłby dom z ogrodem, w którym psiak mógłby spożyć nadmiar swojej energii.

płeć:samiec
wiek:ur.ok.2011r.
odrobaczenie:tak
kastracja:tak
szczepienia:tak
waga:około 16kg
chipowanie:tak

Potencjalny opiekun, adoptujący psa może skorzystać z bezpłatnego spotkania z dogoterapeutą i instruktorem szkolenia psów- Dariuszem Czyżyckim, który chętnie udzieli porad odnośnie adaptacji, szkolenia i zachowań psa.

Kontakt w sprawie adopcji:

500-404-996 ;  691-485-682  ; 880-289-576

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać prosimy o sms „adopcja Dexa” i na pewno oddzwonimy w wolnej chwili.