OTOZ Animals Oświęcim logo
Psy do adopcji

Cezar

24 grudnia 2017

CEZAR jest ok. 6 letnim samcem w typie Amstaffa . Najlepszy okres swojego życia spędził zamknięty w piwnicy, skad został odebrany interwencyjnie i trafił do schroniska. Później trafił do jednego domu i został oddany z dnia na dzień, w środku zimy z powodu rzekomej alergii dziecka. Potem znalazł kolejny, ale w wyniku bezmyślnej zabawy opiekuna, ugryzł go.
Na początku nie chciał wchodzić w żaden kontakt z opiekunem , jednak po czasie przekonał się, że współpraca z człowiekiem może być fajna i nie oznacza jedynie konfrontacji. Pomimo braków w socjalizacji potrafi się komunikować , niestety nie akceptuje innych zwierząt, więc musi być jedynym psem w domu. Potrafi pięknie pracować , uwielbia spacery, lubi zabawę szarpakami, nie niszczy , zachowuje czystość , jest dość cichy – nie szczeka bez potrzeby. Szukamy dla Cezara domu znającego potrzeby i zachowania rasy , chętnego do dalszej pracy , bez dzieci i innych zwierząt najlepiej dom, nie mieszkanie (nie zostanie wydany bo kojca, czy na łańcuch). Cezar jest wykastrowany , zaszczepiony i zaczipowany .

Będzie wymagane wypełnienie ankiety przed adopcyjnej, oraz odbycie kilku wizyt zapoznawczych, warunkiem adopcji będzie również zakup klatki kenelowej.
Cezar przeszedł już bardzo wiele w swoim życiu, jednak mimo tego potrafi bardzo mocno pokochać człowieka. Mamy nadzieję, że w końcu uda się znaleźć wymarzony dom. Cezar przebywa w hoteliku. Wszystkie pytania prosimy kierować pod podany nr tel.

Kontakt w sprawie adopcji : 506 829 776

Link do ankiety:
https://docs.google.com/…/1VEGqdRXkKSnfPfSKbUw9h8…/viewform…

płeć: samiec
wiek: ur.ok.10.2014r.
odrobaczenie:tak
kastracja: tak
szczepienia: tak
chipowanie: tak
waga:około 20 kg

Wirtualnym opiekunem Cezarka jest Pani Agata Bednarska,  dziękujemy serdecznie 🙂

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się  http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/