OTOZ Animals Oświęcim logo
Psy do adopcji

Cezar

24 grudnia 2017

CEZAR jest ok. 6 letnim samcem w typie Amstaffa . Najlepszy okres swojego życia spędził zamknięty w piwnicy, skad został odebrany interwencyjnie i trafił do schroniska. Później trafił do jednego domu i został oddany z dnia na dzień, w środku zimy z powodu rzekomej alergii dziecka. Potem znalazł kolejny, ale w wyniku bezmyślnej zabawy opiekuna, ugryzł go.
Na początku nie chciał wchodzić w żaden kontakt z opiekunem , jednak po czasie przekonał się, że współpraca z człowiekiem może być fajna i nie oznacza jedynie konfrontacji. Pomimo braków w socjalizacji potrafi się komunikować , niestety nie akceptuje innych zwierząt, więc musi być jedynym psem w domu. Potrafi pięknie pracować , uwielbia spacery, lubi zabawę szarpakami, nie niszczy , zachowuje czystość , jest dość cichy – nie szczeka bez potrzeby. Szukamy dla Cezara domu znającego potrzeby i zachowania rasy , chętnego do dalszej pracy , bez dzieci i innych zwierząt najlepiej dom, nie mieszkanie (nie zostanie wydany bo kojca, czy na łańcuch). Cezar jest wykastrowany , zaszczepiony i zaczipowany .

Będzie wymagane wypełnienie ankiety przed adopcyjnej, oraz odbycie kilku wizyt zapoznawczych, warunkiem adopcji będzie również zakup klatki kenelowej.
Cezar przeszedł już bardzo wiele w swoim życiu, jednak mimo tego potrafi bardzo mocno pokochać człowieka. Mamy nadzieję, że w końcu uda się znaleźć wymarzony dom. Cezar przebywa w hoteliku. Wszystkie pytania prosimy kierować pod podany nr tel.

Kontakt w sprawie adopcji : 506 829 776

Link do ankiety:
https://docs.google.com/…/1VEGqdRXkKSnfPfSKbUw9h8…/viewform…

płeć: samiec
wiek: ur.ok.10.2014r.
odrobaczenie:tak
kastracja: tak
szczepienia: tak
chipowanie: tak
waga:około 20 kg

Wirtualnym opiekunem Cezarka jest Pani Agata Bednarska,  dziękujemy serdecznie 🙂