OTOZ Animals Oświęcim logo
Psy do adopcji

Cezar

24 grudnia 2017
Cezarek to cudowny, przystojny kawaler w kwiecie wieku 😁 Bezdomnością nie naciesza się już prawie 5 lat… Dawno temu odebrany przez naszych inspektorów z swojego domu, a dokładniej? Piwnicy w której zamieszkał na więkoszość swojego życia💔 I tak właśnie się toczy od piwnicy, do schroniska, a po drodze odwiedzając hotelik szkoleniowy gdzie udało opanować się jego charakter. Cezar potrzebuje domu doświadczone, cierpliwego i spokojnego. Nie nadaje się do domu z małymi dziećmi, w przypadku drugiego psa jedynie suczki można byłoby spróbować osobiście. Mimo tego że za nim już 8 lat życia ma w sobie mnóstwo energii, uwielbia sie bawić. Oprócz tego pięknie chodzi na smyczy, zna podstawowe komendy. To bardzo mądry psiak o strasznej przeszłości, ma swoje granice które nowy właściciel musi zaakceptować i zrozumieć.
Telefon w sprawie adopcji: 692 877 699 kontakt w godz. 8-16, gdybyśmy nie odebrali prosimy o SMS „adopcja Cezar”

płeć: samiec
wiek: około 8 lat
odrobaczenie:tak
kastracja: tak
szczepienia: tak
chipowanie: tak
waga:około 20 kg

Wirtualnym opiekunem Cezarka jest Pani Agata Bednarska,  dziękujemy serdecznie 🙂

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się  http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/