OTOZ Animals Oświęcim logo
Psy do adopcji

Amsti

1 marca 2021

Amsti- Co można by o nim napisać? Kolejny duży pies w typie amstaffa w schronisku… Żaden z naszych potężniejszych podopiecznych nie znalazł wciąż domu, wszyscy się ich boją mimo że z pyska nigdy nie schodzi im uśmiech! Amsti to psiak który bardzo źle znosi pobyt w schronisku… Nie ma gdzie spożytkować energii, wiec odbija się to na jego zachowaniu. Nie ma w nim cienia agresji jednak jest silny i potrzebuje dużej dawki ruchu! Chłopak to tak naprawdę cudo ❤️ Uwielbia kontakt i prace z człowiekiem, wiec cudownie gdyby ktoś mógł z nim pracować psychicznie i fizycznie. Amsti ma około 7 lat i waży około 40 kg. Chłopak w warunkach schroniskowych nie przepada za innymi psami, zupełnie nie odnajduje się za kratami schroniska więc pilnie szukamy mu domu!

płeć: samiec
wiek: około 8 lat
odrobaczenie: tak
kastracja: tak
szczepienia: tak
chipowanie: tak
waga: około 35 kg

 

Wirtualnym opiekunem Amstiego jest P. Małgorzata, dziękujemy! 🙂

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się  http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/