OTOZ Animals Oświęcim logo
Koty do adopcji

Stefania

6 kwietnia 2022
Wspaniały czas świąteczny, jednak nie dla wszystkich… Wiele bezdomnych zwierząt czeka na swoje nowe domy aby mogły już wszystkie święta do końca życia w nich spędzać.
Jednym z nich jest kotka Stefania o której post wrzucamy trzeci raz ponieważ nie było ani jednego telefonu… Jest bardzo miziastą i oswoją kotką, która na ten moment tuli się z kratami klatki. Została wyłapana do kastracji jako kot „wolnozyjacy” jednak nie chcielibysmy aby tak wyglądało jej życie, patrząc na to jak bardzo kocha człowieka. Jeśli nikt nie zdecyduje się adoptować Stefani będziemy zmuszeni aby wróciła w miejsce gdzie się urodziła… Jest przyjaźnie nastawiona do innych zwierząt. Ma za sobą już kastracje oraz szczepienie. Brakuje jej tylko odpowiedzialnego kochającego domu.
płeć: samica
wiek: ur.ok. 2021r.
odrobaczenie: tak
kastracja/sterylizacja: tak
szczepienia: tak
chipowanie: tak
Kontakt 8-16: 692-877-699
Gdybyśmy nie odebrali prosimy o SMS „adopcja Stefani” a oddzwonimy.
Wirtualnym opiekunem Stefani jest Pani Sylwia z Brzeszcz, dziękujemy!

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się  http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/