OTOZ Animals Oświęcim logo
Koty do adopcji

Maja

2 czerwca 2020

Maja to młodziutka koteczka, która prawdopodobnie została porzucona na jednym z osiedli w Oświęcimiu. Była bardzo zapchlona i zaniedbana. To ok. roczna, niesamowicie przyjacielska i wdzięczna koteczka. Bardzo źle znosi pobyt w schronisku… Płacze w klateczce i próbuje za wszelką cenę się wydostać. Gdy tylko podchodzi się do niej, to od razu zaczyna głośno mruczeć i przybijać baranki. Jest po prostu wspaniałym kotem, który nadaje się do mieszkania z innymi kotami oraz dziećmi.

płeć: kotka
wiek: ur. ok. 2019.
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: wkrótce
sterylizacja / kastracja: tak

Tel.kontakt. w sprawie adopcji: 518-658-154 , 692-877-699

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Maja” i oddzwonimy,

gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ