OTOZ Animals Oświęcim logo
Koty do adopcji

Maciuś

1 maja 2020

Maciuś to niesamowicie spokojny kocurek, który trafił do nas bardzo zaniedbany. Kilka tygodni walczyliśmy o poprawę jego stanu zdrowia. Dzisiaj czuje się już lepiej. Został zaszczepiony i wkrótce zostanie wykastrowany. Niestety Maciek ma pewien problem… Otóż zdarza mu się gubić kupki. Część robi w kuwetce, a część spada też na ziemie, czy legowisko. Ciężko powiedzieć, czy to się zmieni, mamy nadzieję, że tak. W takim wypadku, znalezienie domu jest właściwie prawie niemożliwe 🙁 Ale może ktoś się znajdzie, kto pokocha tego uroczego kocurka. Maciek nie ma w sobie cienia agresji. Jest bardzo łagodny i kochany. Uwielbia się głaskać… Mruczy wtedy bardzo głośno i pokazuje brzuszek.

płeć: kocurek
wiek: ur. ok. 2012.
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
sterylizacja / kastracja: wkrótce

Tel.kontakt. w sprawie adopcji: 518-658-154 , 692-877-699

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Maciuś” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ