OTOZ Animals Oświęcim logo
Koty do adopcji

Graszka

12 marca 2023

Graszka to kotka, która całe życie było wolnożyjąca. Nie podchodziła do ludzi zbyt blisko i najprawdopodobniej nigdy nie zaznała ze strony człowieka nic dobrego. Niestety po zabiegu kastracji nie miała gdzie wrócić i musiała zostać w schronisku. Bardzo źle znosi pobyt u nas. Siedzi schowana przed całym światem, boi się ludzi i innych kotów. Chowa się zawsze tak,  żeby nie dosięgnął jej nawet ludzki wzrok. Zdajemy sobie sprawę, że adopcja takiego kota to niesamowite wyzwanie, ale nadzieja umiera ostatnia… Być może znajdzie się ktoś, kto podaruje koteczce szansę na nowe, normalne życie.

Urodziła się w 2021 r. Jest zaszczepiona, zaczipowana i wykastrowana.

Telefon w sprawie adopcji: 692 877 699 kontakt w godz. 8-16, gdybyśmy nie odebrali prosimy o wiadomość SMS „adopcja Graszka”

Warunkiem adopcji w przypadku mieszkania w bloku są osiatkowane okna.

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się tutaj: http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/