OTOZ Animals Oświęcim logo
Koty do adopcji

Fuksja

12 listopada 2023

Poznajcie Fuksję – Trójbarwną Urodę Szukającą Domu 🏡✨

Cześć, nazywam się Fuksja i jestem 2-3 letnią kotką o wyjątkowym tricolorowym futerku, które jest tak mięciutkie, że nie można się oprzeć, by mnie nie pogłaskać. Jestem kotką wyjątkową nie tylko z powodu mojego umaszczenia, ale także mojego charakteru. 

Jestem przyjacielska i lubię towarzystwo ludzi, ale jak każda dama z klasą, cenię sobie też odrobinę prywatności. Czasem potrzebuję chwili dla siebie, żeby zrelaksować się i naładować moje kocie baterie. Jestem wysterylizowana i zaszczepiona, więc gotowa do adopcji od zaraz!

Mam jedną małą prośbę – chciałabym zamieszkać z jednym kocim przyjacielem lub sama. Inne koty nie bardzo są w moim guście, więc wolę być jedyną królową na swoim kocim tronie.

Jeśli szukasz kota, który będzie Twoim wiernym towarzyszem i przyjacielem na dobre i złe, to właśnie mnie znalazłeś! Czy jesteś gotowy, by otworzyć dla mnie swoje serce i dom? Fuksja na pewno odwdzięczy się mnóstwem mruczenia i miłości. 

Skontaktuj się, aby dowiedzieć się więcej o mnie lub umówić się na spotkanie. Może to właśnie Ty będziesz moim nowym, kochającym opiekunem?Telefon w sprawie adopcji: 692 877 699 w godzinach 8-16 gdybyśmy nie odebrali prosimy o SMS „adopcja Fuksja”