OTOZ Animals Oświęcim logo
Koty do adopcji

Fabianek

20 sierpnia 2023

 

Poznajcie Fabianka – Czarnego Przytulaka z Charakterem! 🖤✨

Cześć, nazywam się Fabianek i jestem eleganckim, około 2-3-letnim kocurem o lśniącej, czarnej sierści, która jest miękka jak aksamit. Moje życie nie zawsze było łatwe – kiedyś zostałem wyrzucony na ulicę, ale na szczęście trafiłem pod skrzydła cudownych ludzi, którzy dbają o mnie do czasu znalezienia nowego domu.

Jestem wykastrowany i zaszczepiony, co oznacza, że jestem gotowy do adopcji i do rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu z Tobą! Jestem kotem oswojonym i przyjaznym; uwielbiam spokojne pieszczoty i ciepłe kolana, gdzie mogę zwinąć się w kłębek. Mimo że cenię sobie czasem samotność i własną przestrzeń, to zawsze będę blisko, aby Ci towarzyszyć.

Szukam domu, który zaoferuje mi bezpieczeństwo, miłość i zrozumienie mojej kociej natury. Obiecuję być wiernym towarzyszem, który wniesie do Twojego życia mnóstwo radości i spokoju.

Czy masz dla mnie kącik w swoim sercu i domu? 🏡❤️

Urodził się w 2022r. Jest odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany. 

Telefon w sprawie adopcji: 692 877 699 kontakt w godz. 8-16, gdybyśmy nie odebrali prosimy o SMS „adopcja Fabianek ”

Warunkiem adopcji w przypadku mieszkania w bloku są osiatkowane okna.

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się  

http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja