OTOZ Animals Oświęcim logo
Koty do adopcji

Albert

14 kwietnia 2022

Albert to cudowny kocurek, który jest nieco strachliwy. Niestety całe życie spędził wraz z kilkunastoma innymi kotami, które były zamknięte w brudnym mieszkaniu… Kocurek potrzebuje czasu aby się oswoić jednak w nowym domu na pewno zajmie to niewiele czasu. Gdy już kogoś pozna, oddaje całe swoje serce!

Telefon w sprawie adopcji: 692 877 699 kontakt w godz. 8-16, gdybyśmy nie odebrali prosimy o wiadomość SMS „adopcja Albert”

Warunkiem adopcji w przypadku mieszkania w bloku są osiatkowane okna.

płeć: samiec
wiek: ur.ok. 2018 r.
odrobaczenie: tak
kastracja/sterylizacja: tak
szczepienia: tak
chipowanie: tak

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się  http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/