OTOZ Animals Oświęcim logo
Kocięta

Bronuś

18 grudnia 2022

Bronuś został znaleziony zmarznięty i chory na terenie Oświęcimia. Nie wiemy, czy miał kiedykolwiek własny dom, czy może nigdy nie poznał miłości człowieka… Póki co jest mocno wystraszony i przerażony sytuacją, w jakiej się znalazł. Jednak, gdy ktoś podaruje mu odrobinę czasu i cierpliwości, na pewno szybko otworzy swoje serduszko.

Telefon w sprawie adopcji: 692 877 699 kontakt w godz. 8-16, gdybyśmy nie odebrali prosimy o wiadomość SMS „adopcja Bronuś”

Warunkiem adopcji w przypadku mieszkania w bloku są osiatkowane okna.

płeć: samiec
wiek: ur.ok. 06.2022  r.
odrobaczenie: tak
kastracja/sterylizacja: wkrótce
szczepienia: wkrótce
chipowanie: tak

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się  http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/