OTOZ Animals Oświęcim logo
Bez kategorii

Szarik

2 lutego 2019

Szarik został adoptowany przez rodzinę z Oświęcimia, dziękujemy. 🙂

 

Bo kiedy jesteś na tyle mały, że nikt nie zwraca na ciebie uwagi, twoje życie w momencie może stać się trudniejsze, niż może Ci się wydawać… Malutki, ważący ok 8kg piesek o imieniu Szarik jest na to idealnym dowodem. Adoptowany z naszego schroniska rok temu. Obiecano mu wtedy miłość, dom i wierność do końca. Tylko tutaj zadajemy sobie pytanie „do jakiego końca” ? Do końca dnia, w którym został wyrzucony za próg? Kiedy musiał radzić sobie całkowicie sam, biegając wokół własnego domu, do którego nikt nie chciał go już wpuścić? Po zgłoszeniu zaistniałej sytuacji Szarik trafił z powrotem do schroniska… Po roku od adopcji znów patrzy na świat zza krat… Szukamy domu! Takiego na zawsze, niezależnie od dnia i godziny. Szarik to taki kochany, przyjacielski psiak, który kocha cały świat. Uwielbia ludzi i inne psy.
Ma około 6 lat.
Nie kupuj swojego przyjaciela, tylko adoptuj Szarika!

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: samiec
wiek: ur. ok 2012
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: tak
chipowanie: tak
waga: około 5 kg

Kontakt: 692-877-699, 880-289-576, 696-321-132

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms ” Adopcja Szarika” i oddzwonimy w wolnej chwili.