OTOZ Animals Oświęcim logo
Bez kategorii

Amik

19 lutego 2015

Szczeniaczki, uratowane przed śmiercią szukają dobrych i odpowiedzialnych opiekunów.
Ich mamusia została porzucona i oszczeniła się w opuszczonej stodole.
Wszystkie psiaki zostały zabrane i bezpieczne w schronisku czekają na domy, w których zostaną pokochane i otoczone należytą opieką do końca ich życia. Wszystkie są spokojne, kochane i mądre. Wszystkie tak samo pragną zostać zauważone, pieszczone i pokochane. Mimo ciepłego kąta, pełnych misek i czułości ze strony pracowników, którzy w każdej wolnej minucie starają się je rozpieszczać, to jednak nie wszystko.. Wszystkie codziennie czekają na człowieka, który za chwile nie odejdzie, który wszystkiego krok po kroku nauczy i wprowadzi je w otaczający świat. Człowieka, który będzie cierpliwy, odpowiedzialny i nie podejmie decyzji o adopcji pod wpływem impulsu, chwilowej fascynacji pięknej, puchatej kuleczki, która wyrośnie na mniejszych czy większych rozmiarów psiaka, który ma swoje potrzeby, wymaga czasu, opieki i odpowiednich warunków. Prosimy o rozsądek i przemyślane decyzje.
Warunkiem adopcji jest wizyta przed/po adopcyjna, sterylizacja/kastracja po osiągnięciu dojrzałości płciowej (co później weryfikujemy) oraz podpisanie umowy.
Każde ze szczeniąt zostało odrobaczone i odpchlone, wkrótce zostanie zaszczepione na choroby wirusowe.

Kontakt w sprawie adopcji 500 – 404 – 996, 691- 485- 682.

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Amika” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

płeć- piesek
wiek- ok. 3mies.
Będzie raczej małej wielkości pieskiem.