OTOZ Animals Oświęcim logo
Aktualności

Wielka świąteczna zbiórka na rzecz bezdomnych zwierząt

15 grudnia 2012

Od dnia 15 grudnia dzięki dobrej woli kierownika sklepu Kaufland w Oświęcimiu, rozpoczynamy świąteczną zbiórkę na rzecz bezdomnych zwierząt z naszego Schroniska. Dochód z a akcji , która potrwa przez cały tydzień, przeznaczony zostanie na zakup karmy, leków oraz pokrycie kosztów zabiegów weterynaryjnych.

 

Zima to ciężki okres dla porzuconych, bezdomnych zwierząt, które bez naszej pomocy nie przetrwają. Wszystkich ludzi dobrej woli, którym nie jest obojętny ich los  zapraszamy serdecznie na zakupy do sklepu Kaufland w Oświęcimiu, gdzie nasi dzielni wolontariusze ciężko pracując i poświęcając też swój wolny czas, stoją wiele godzin przy kasach pomagając klientom w pakowaniu zakupów do bezpłatnych reklamówek w jakie jesteśmy zaopatrzeni. Datek jest dobrowolny, a każdy bez względu na chęć udziału w naszej zbiórce zostanie obsłużony z uśmiechem na ustach:) Zakupy pakowane będą w zależności od rodzaju towaru segregując np. żywność od środków czystości. Mamy nadzieję, że będziemy mile widziani.

Serdecznie dziękujemy Dyrektorowi sklepu Kaufland za zgodę na naszą akcję oraz okazane zrozumienie dla naszych ogromnych potrzeb jakie niesie ze sobą utrzymanie schroniska dla bezdomnych zwierząt. Dziękujemy również naszym Wolontariuszom, którzy tak dzielnie i wytrwale pracują oraz szkołom:  Miejskiemu Gimnazjum nr 2  im. Ł. Górnickiego w Oświęcimiu oraz Gminnemu Gimnazjum nr 1 im. mjr P. Szewczyka z  Rajska, które oddelegowały na ten czas swoich uczniów aby wesprzeć naszą ekipę podczas całej akcji. Dziękujemy także klientom sklepu Kaufland, którzy zechcieli wspomóc bezdomne zwierzęta oraz pracownikom za miłą i serdeczną współpracę:)