OTOZ Animals Oświęcim logo
Aktualności

Wielka Demonstracja w Warszawie – Gdzie ta dobra zmiana dla zwierząt?

15 września 2018

Było nas ponad 5 tysięcy osób! Serdecznie dziękujemy za udział w tej wyjątkowej, wielkiej manifestacji, zorganizowanej przez OTOZ Animals, Vivę, Otwarte Klatki, Mondo Cane oraz Fundację Alberta Schweitzera, które w jednych koszulkach, w jednym celu, wspólnie zorganizowały ten wielki przemarsz pod Sejm.
Głęboko wierzymy, że RAZEM uda się nam powstrzymać wszystkich, którzy krwią zwierząt, ich cierpieniem i katuszami nabijają swoje portfele.
Mamy nadzieję, że uda się nam powstrzymać niehumanitarne trzymanie psów na łańcuchach, barbarzyński ubój rytualny, bezsensowne zabijanie zwierząt na futra, nieetyczne męczenie zwierząt w cyrkach, karygodne pseudohodowle psów i kotów oraz prowadzenie schronisk przez hycli, którzy tylko dla chęci zysku, zamiast bezpiecznej przystani i opieki, fundują zwierzętom mordownie, w których umierają tysiące psów i kotów ! O to wszystko wczoraj przed Sejmem walczyło ponad pięć tysięcy Warszawiaków i miłośników zwierząt z wielu miast Polski – także z Oświęcimia
Będziemy śledzić poczynania polityków i wkrótce przedstawimy Państwu listę posłów, którzy głosowali ZA, a którzy byli PRZECIW zwierzętom.
Idąc do wyborów pamiętajmy na kogo warto głosować !
Dołączcie do nas przy następnej manifestacji, bo tylko w ten sposób możemy powstrzymać okrutne traktowanie zwierząt w naszym kraju.