OTOZ Animals Oświęcim logo
Aktualności

Postrzelony w klatkę piersiową, niewidomy i niesłyszący – Pomóż nam uratować Stefana!

16 listopada 2018

Prosimy o przeczytanie histori Stefanka -> https://pomagam.pl/piesekstefan

Starszy piesek, który samotnie umierał w rowie… Z guzem odbytu,  ogromnym guzem jądra , chorym serduszkiem i niewidomy. W dodatku postrzelony w klatkę piersiową – na zdjęciu RTG widoczne dwa śruty.

Nie wiemy, jaki dramat musiał przejść ten pies, zanim do nas trafił. Ile cierpienia i smutku go spotkało. Od razu został zabrany do lecznicy wet., gdzie udzielona została mu fachowa pomoc. Najpierw leczymy chore serduszko. Potem czeka go zabieg kastracji i usunięcie guza przy odbycie.

Jak tylko do nas trafił, pierwsze, co zrobił, to położył się w budzie i odsypiał swoje smutki cały dzień. Wyszedł tylko, żeby zjeść i z powrotem poszedł spać 🙁 To kochany, kilkunastoletni staruszek, który nic dobrego w życiu nie zaznał. Jedyne czego potrzebuje, to spokój, miłość i pełna miseczka.

Za dzisiejszą wizytę w lecznicy wyszło 200 zł. Za dalsze leczenie i operacje lekarze oszacowali koszt 500 zł. Sami nie damy rady 🙁 Wiemy, że ciągle o coś prosimy, ale zgłoszenia o potrzebujące zwierzęta ciągle do nas napływają. A niestety koniec roku to dla nas bardzo ciężki czas. Dlatego i tym razem jesteśmy zmuszeni prosić naszych przyjaciół o pomoc 🙁

POMÓŻ NAM URATOWAĆ STEFANA !

  • Konto bankowe Towarzystwa OTOZ Animals Oddział Oświęcim:
     PKO BP SA O/ Oświęcim 73 1020 2384 0000 9502 0091 8698
  • Konto bankowe Towarzystwa OTOZ Animals Oddział Oświęcim dla przelewów zagranicznych:
    PL 73 1020 2384 0000 9502 0091 8698 SWIFT: BPKO PL PW
    
    TUTUŁ PRZELEWU "Leczenie pieska Stefana"