OTOZ Animals Oświęcim logo
Aktualności

DOBRO ZAWSZE WRACA! Wielki dar od Heritage Real Estate !

21 grudnia 2018

Serdecznie dziękujemy naszym wspaniałym Darczyńcom, a przede wszystkim Pani Izabeli Skotarskiej za zorganizowanie tak niesamowitej aukcji charytatywnej na rzecz naszych podopiecznych ! Koniec roku i zima , to zawsze bardzo trudny czas dla bezdomnych zwierząt. Dzięki tej ogromnej kwocie jaką udało się zebrać podczas eventu w warszawskim klubie sportowym  – 39 tysięcy złotych,  możemy spać spokojnie wiedząc, że niczego nie zabraknie naszym psiakom i kociakom !

Jak to się stało, że to właśnie nasze Schronisko otrzymało taką pomoc? Otóż kilka lat temu, Pani Izabela Skotarska adoptowała od nas dwa cudowne kociaki, a ponieważ dostrzegła w naszym schronisku jak bardzo kochamy i dbamy tu o nasze zwierzęta, to sercem pozostała już z nami na zawsze 🙂 Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy Panią Izabelę oraz kotki Lolę i Lolusia !!!

A tak o samej akcji wypowiada się Organizator :

„Jesteśmy dumni, że aukcja charytatywna Heritage Real Estate przyciągnęła kilkadziesiąt osób o wielkim sercu. Tym razem wspieraliśmy potrzebujące zwierzaki, o które dba OTOZ Animals oddział w Oświęcimiu. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym, a szczególnie Izie Skotarskiej, bez której nasza aukcja nie odniosłaby takiego sukcesu. Dzięki Wam udało się zebrać aż 39 tysięcy złotych! Pieniądze już trafiły do Stowarzyszenia, a tym samym do futrzaków wymagających naszego wsparcia w Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Oświęcimiu.