OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Tofinka

22 maja 2020

Cudowna dziewczynka, kochająca człowieka ponad wszystko. Mruczy, jak tylko wejdzie się do pomieszczenia, w którym przebywa. Spokojna i bardzo grzeczna. Tak wiele już przeszła w swoim życiu… Nigdy nie miała ciepłego i kochającego domku, w którym czułaby bezpieczeństwo i miłość. Dlatego zasługuje na najlepszy domek pod słońcem. W przypadku adopcji do bloku warunkiem jest osiatkowane okno lub balkon.

płeć: kotka
wiek: ur. ok. 2019 r.
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: wkrótce
sterylizacja / kastracja: tak

Tel.kontakt. w sprawie adopcji: 518-658-154 , 692-877-699

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Tofinka” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ