OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Rusałka

15 maja 2020

Rusałka całe swoje życie była bezdomna… Musiała radzić sobie na wolności, poszukiwać jedzenie oraz schronienie. Jest kilkuletnią, spokojną koteczką. Jest troszkę nieśmiała, jednak gdy tylko poczuje dłoń na futerku, to od razu zaczyna mruczeć i wywracać się na plecki. Zasługuje na kochający domek, w którym w końcu będzie kochana i bezpieczna. W przypadku adopcji do bloku, warunkiem jest osiatkowane co najmniej jedno okno.

płeć: kotka
wiek: ur. ok. 2018 r.
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: wkrótce
sterylizacja / kastracja: tak

Tel.kontakt. w sprawie adopcji: 518-658-154 , 692-877-699

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Rusałka” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ