OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Rubin

24 października 2020

Dzisiaj trochę o (nie)zwykłym kundlu burym… Rubin to pies który z godnością unosi ciężar rzucony na niego przez świat, pies który z uśmiechem na pysku wita i żegna każdego w schronisku. Mimo że od środka się rozpada to nie daje poznać po sobie że brak domu go porusza… Z siłą wypatruje zza krat każdego następnego dnia własnego domu, każdego spaceru, chwili uwagi! Jak uratować anioła zza krat, kiedy on już nie prosi o pomoc? Mimo to od środka wydostaje się samotność i przedostaje się przez te wielkie oczy pełne smutku… Czy znajdziemy jeszcze dom dla byłego psa łańcuchowego? Czy znajdziemy rodzine dla psa który nigdy jej nie miał? Rubin to cudowny psiak pragnący kontaktu z człowiekiem, potrafi chodzic na smyczy, dogaduje się z innymi psami (z suczkami wcale nie ma problemu), kocha ludzi ponad wszystko! Prosimy pokochaj sercem!

płeć: samiec
wiek: 5 lat

odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: tak
chipowanie: tak
waga: około 20 kg

Kontakt: 692-877-699

Prosimy dzwonić między 8-16, gdybyśmy nie odebrali wystarczy napisać SMS „adopcja Rubina” a oddzwonimy w wolnej chwili.

Wirtualnym opiekunem Rubina jest P. Małgorzata, dziękujemy! 😊

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz  się na http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/