OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Pinky

15 lutego 2021

Maleńka, kilkuletnia sunia szuka kochającego domu! Bardzo wiele przeszła, więc z początku troszkę boi się człowieka, ale wystarczy posiedzieć kilka chwil i wtedy otwiera swoje serce. Przewraca się, pokazuje brzuszek, zaczepia. To naprawdę świetny psiak, który do szczęścia potrzebuje jedynie ciepłego i wspaniałego domku.

płeć: samica
wiek: ur.ok.2018 r.
odrobaczenie: tak
szczepienia: wkrótce
kastracja/sterylizacja: tak
chipowanie: tak
waga: około 10 kg

Kontakt: 692-877-699,

Prosimy kontaktować się między 8, a 16. W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Pinky ” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się na http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/