OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Pan Koala

11 marca 2021

Koala trafił do nas po śmierci swojej właścicielki, całe swoje życie spędził w kojcu… W schronisku nabrał chęci do życia, uwielbia chodzić na spacery i spędzać czas z człowiekiem! Dostał od nas to czego nigdy nie zdołał, miłość i zaufanie <3 Jednak prawdziwa historia powinna zakończyć się w swoim własnym domu, tuż obok własnego człowieka! Czy nam się uda? Pan Koala dogaduje się z innymi psami, nie ma problemu z kotami.

płeć: samiec
wiek: około  10 lat

odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: tak
chipowanie: tak
waga: około 15kg

Kontakt w sprawie adopcji: 692 877 699

Prosimy dzwonić między 8-16, gdybyśmy nie odebrali wystarczy napisać SMS „adopcja Pan Koala” a oddzwonimy w wolnej chwili.

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się na http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/