OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Nikoś

26 lutego 2021

Przeszłość Nikosia nie jest taka radosna jak jego uśmiechnięty, szczęśliwy pyszczek. Zapewne całe swoje dotychczasowe życie spędził przykuty łańcuchem do budy, a może płotu? Tego nie wiemy i zapewne się nie dowiemy nigdy. Na szczęście ten etap jest już zamknięty i Nikoś zaczyna żyć od nowa. A z życia czerpie czterema łapami! Jest bardzo sympatycznym, kochanym psiakiem, który wzorowo utrzymuje czystość i dogaduje się z innymi pieskami. Pracujemy jeszcze nad chodzeniem na luźnej smyczy, ale jak na pierwsze spacery w życiu wychodzi mu to bardzo dobrze. Do nowego domu wniesie mnóstwo radości i bezinteresownej miłości, jeżeli tylko dostanie taką szansę. Nikoś jest już po zabiegu kastracji, szczepieniu oraz został zaczipowany, więc rozgląda się za swoim miejscem na ziemi, gdzie będzie traktowany jak członek rodziny.

Kontakt w sprawie adopcji: 784832812 lub 692877699 (Prosimy o kontakt między 8, a 16)

płeć: samiec
wiek: ur.ok.10.2016r.
odrobaczenie:tak
kastracja: tak
szczepienia: tak
chipowanie: tak
waga:około 20 kg

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się  http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/