OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Mućka

24 stycznia 2021
Mućka- Gdyby tylko mogła, poprosiła by was sama… Dziś jednak to my będziemy prosić w jej imieniu o dom! Dziewczyna przez 5 lat swojego życia więziona była w małym, ciasnym kojcu wraz z trójką innych suczek. Nikt nie nauczył jej miłości, nikt nie pokazał jej na czym polega szczęście… Otworzyła się na nas dopiero w schronisku, zaczęła merda ogonem, wesoło skakać i cieszyć się na każdego kto tylko przejdzie obok kojca. Potrzebuje jednak chwile czasu żeby kogoś poznać i pozwolić mu się dotknąć, jednak kiedy już pokocha to na zawsze i bezwględnie! Mucia to po prostu cudowna krówka o równie łagodnym charakterze ❤ W znanym człowieku widzi oparcie, przyjaciela i bezpieczeństwo którego nikt nie zapewnił jej nigdy… Czy pokochasz Mućkę tak samo jak ona ciebie?
Telefon w sprawie adopcji: 692 877 699 prosimy kontaktować się między godziną 8 a 16 (w razie gdybyśmy nie odbierali prosimy o SMS napewno oddzwonimy)

płeć: samica
wiek: około 5 lat

odrobaczenie: tak
szczepienia: wkrótce
kastracja/sterylizacja: wkrótce
chipowanie: tak
waga: około 15 kg


Kontakt: 692 877 699

Prosimy dzwonić między 8-16, gdybyśmy nie odebrali wystarczy napisać SMS „adopcja Mućka” a oddzwonimy w wolnej chwili.

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się na http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/